Contacteer ons:

kaart

Huize Ter Walle
vzw C.I.G.B.

Kortrijkstraat 126
8930 Menen

tel: 056/52.17.40
fax: 056/53.02.46
e-mail: info@htw.be

erkenningsnummer ROB: PE 781
erkenningsnummer RVT: VZB2292
erkenningsnummer DVC: BE 2356 en PE 2356
erkenningsnummer centrum kortverblijf: KPE 781

 

 

 

 

Welkom bij Huize Ter Walle!

Zorg op maat in een échte thuis

Contactpersonen:

Ludo Vanderaspoilden

Algemeen directeur

ludo.vanderaspoilden@htw.be

056/52 17 42

0475/46 28 63

 

Debbie Janssens

Directeur zorg

debbie.janssens@htw.be

056/52 17 31

0495/ 51 54 56

 

Liliane Demeester

Stafmedewerkster zorg

liliane.demeester@htw.be

056/52 17 30

 

Isabelle Ryckebosch

Diensthoofd Zorgteam 1

 

isabelle.ryckebosch@htw.be

056/52 17 45

 

Vanessa Schouteten

Waarnemend Diensthoofd Zorgteam 2

vanessa.schouteten@htw.be

056/52 17 32

 

Yves Sanders

Diensthoofd Administratie en Facility

yves.sanders@htw.be

056/52 17 43

 

Lise Lemahieu

Sociale Dienst

sociale.dienst@htw.be

056/52 17 47

 

Jorick Cappon

Dagverzorgingscentrum

jorick.cappon@htw.be

056/52 17 35

 

Karien Verbeke

Zorghotel (centrum kortverblijf)

zorghotel@htw.be

056/52 17 46

 

Katrien Lozie

Palliatief referente en Pastoraal verantwoordelijke

katrien.lozie@htw.be

056/52 17 33

 

 

 

 

 

 

Chris Lamon

Coördinerend en raadgevend arts